Ürün alışveriş sepetinize başarıyla eklendi
Adet
Toplam
Toplam0Sepetinizdeki öğeler. Sepetinizde 1 ürün bulunmaktadır.
Toplam ürünler
Toplam kargo  Belirlenecek
Toplam
Alışverişe devam et Ödeme adımına geçin
Yeni İndirimli Fiyat! Ücretsiz Kargo Yayın Televizyon-50 ~ + 26dBm FHP12B El Mini Fiber Optik Güç Ölçer Daha büyük görüntüle

Ücretsiz Kargo Yayın Televizyon-50 ~ + 26dBm FHP12B El Mini Fiber Optik Güç Ölçer

₺112.38

Yeni ürün

Marka Adı Grandway
Model Numarası FHP12B
Manufacturer Grandway
Measurement Range(dBm) -50~+26
Wavelength Range(nm) 800~1700nm
Calibrated Wavelength 850 1300 1310 1490 1550 1625
Uncertainty ±5%
Optical Connector FC(interchangeable SC,ST)
Operating Time(h) 80 hours with 2pcs 1.5V batteries
Dimensions(mm) 120*33*230
Weight(g) 70(with batteries)
Birim Tipi parça
Paket Boyutu 15cm x 8cm x 4cm (5.91in x 3.15in x 1.57in)

Grandway FHP-12B Optik Güç Ölçer
Grandway Sunuyor bir yeni nesil fiber optik güç ölçer VHP12A/B, hedefleniyor FTTx testi, hızlı kaybı algılama ve hızlı erişme testi. VHP12 Serisi mini tipi optik güç ölçer özellikleri kompakt yapısı ve istikrarlı performans. bu altı en yaygın bir yüksek ölçüm hassasiyeti sağlamak hangi kapak hem birden ve tek modlu 850nm dalga boyları, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm ve 1625nm. düşük güç tüketimi tasarımı artırır için sürekli çalışma süresi yaklaşık 80 saat. VHP12 serisi mini tipi fiber optik güç kesinlikle senin iyi iş ortağı FTTx projeler.
özellikleri:
montajlı 2.5mm evrensel konnektörü ile tüm için uygun φ2. 5mm optik konnektörü. (destek FC/SC/ST konnektörleri).
düşük güç tüketimi, sürekli çalışma süresi fazla 80 saattir.
lineer optik güç ve logaritmik güç göstergesi.
bağıl değer ölçüm fonksiyonu. kompakt ve taşınabilir tasarım
şartname:
tipi
FHP12-A
FHP12-B
ekran Aralığı
+ 10 ~-70dBm @ 1550nm
+ 26 ~-50dBm @ 1550nm
çözünürlük
0.01dB
kalibre Dalgaboyu
850/1300/1310/1490/1550/1625
sensör Tipi
InGaAs
doğruluk
0.35dB ± 1nW
0.35dB ± 10nW
çalışma Dalgaboyu
800 ~ 1700nm
sürekli Çalışma Saatleri
yaklaşık 230 saat (bekleme süresi: yaklaşık 3,500 saat)
güç Kaynağı
2 * AAA kuru piller
çalışma Temp.
-10 ila + 50 derece;
depolama Sıcaklığı.
-20 ila + 70 derece;
boyut
L120nmxW33nmxH30mm/yaklaşık 70g
standart Aksesuarlar:
hiçbir piller, taşıma çantası, kullanım kılavuzu
opsiyonel Aksesuarlar:
erkek FC LC konnektörü için kadın LC adaptörü için (model: HD078)

Etiketler: Ucuz Ücretsiz Kargo Yayın Televizyon 50 ~ + 26dBm FHP12B El Mini Fiber Optik Güç Ölçer, Yüksek Kalite Ücretsiz Kargo Yayın Televizyon-50 ~ + 26dBm FHP12B El Mini Fiber Optik Güç Ölçer, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

Bir değerlendirme yazın

Ücretsiz Kargo Yayın Televizyon-50 ~ + 26dBm FHP12B El Mini Fiber Optik Güç Ölçer

Ücretsiz Kargo Yayın Televizyon-50 ~ + 26dBm FHP12B El Mini Fiber Optik Güç Ölçer

İlgili ürünler